Shes pirunjerin dizell

Shitet nga: Ermal.Hoti 25 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes velushkerin dizel asht ne gjendje te rregullt i ka te ndrrum uljen filterin e uljes tnaftit trapin e mram e ka te riparum komplet pisne spona cilindrat e kushnicav gomat e mira pumpen e hidrulikit te ndrrume me ni fjal asht e riparune komplet asht ne gjendje te rregullt e ardhur prej zvicrre motorrin pa uj ftofje me ajr 2-3 ton ngrit mer informata shtes 049.231.131 045.525.180
velushker.pirungrites.viq,pirunjer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim