Shlep MAN 2008

Shitet nga: Nertil 04 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shlep M A N Viti prodhimit 2008 me tabela te austries
posedon Klima , ABS ,CENTRALL , XHAMA ELEKTRONIC , SAJLLEN TERHEQESE , RROTA TE REJA , DRITAT RROTULLUESE ( alarmet) mundesin bartjes dy mjete ne te njejten koh
per me teper kontakto ne 049150617 dhe ne VIBER 0038649150617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim