kombi T4 2.4 DIZEL

Shitet nga: hysni 07 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
OSHT NE GJENDJE TE MIR PA HOMOLIGIM PA DOGAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim