shes skipi faj

Shitet nga: alban 05 Tet 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin faj iardhur nga itali vita iprudhim 1990 ne gjndj temir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim