Eskavator MF 965 4x4 9 t

Shitet nga: Ilaz Th. 02 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 950 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
Eskavator MF 965 4x4 9 t viti 95-98

1. Shitet Bageri-Eskavator MF 965 4x4 9t kryen shumë operacione pune; si psh. shtyen, nivelizon dhe e ngargaon materjalindhe hap kanele-pusa. Posedon tri lugë 30cm, 60 cm dhe 80 cm. Mbrapa posedon Kranin me Teleskop.

Eskavatori i lartpermendur eshtë ne një gjendje shum të mirë pune dhe shitet me një çmim të volitshem.

Për më shum informata thirrni në tel. 049 14 80 14 ose 044 14 80 14

Ose në viber 0041 78 966 18 31
Informatë: Ndrrime nuk bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim