Papuqe_ngjeshse 350 kg

Shitet nga: 23 Maj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 125 EUR   1 250 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina ndërtimi
shitet papuqja... zhabica e ardhur nga zvicra shum pak e perdorne ne gjendje prefekte,me 2 shpejtsi para dhe mbrapa ndezjz me konop dhe me qels 350 kg.
pres blers serjoz nuk boj ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim