Liebherr 902 litronic

Shitet nga: Beni 27 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Pirrungritës
Liebher 902 lit
Viti prodhimit 1992
Me goma- thike
I doganuar i ardhur nga gjermania
Ne gjendje te rregullt
Luge 1.10 dhe 50cm me ndrrime te shpejt
Sistem qekiqi gersher etj multisistem
Motorri 74 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim