Gulldon

Shitet nga: Sali Krasniqi 17 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Moto-kultivatorë
Gulldoni eshte ne gjendje shum te mir pune i sapo ardhur nga italia Lombardini lenda djekse benzina eshte pak i perdorur dhe shum i ruajtur pa freza per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim