Shes dhe ndrroj Cisterna 3000 litra

Shitet nga: berisha 08 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Rezervari 3000 litra ndrrim me ndonje kolic te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim