Audi A3 S3 1.9> 161PS diesel - fuull EXTRA rks

Shitet nga: kushtrimi 29 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
*****Shes audin A3 S3 viti 2002, 6 shpejci xenon 17 coll felga, klim, karrikat me nxemje etj. e modifikuar, full ekstra ne gjendje shum te rregullt teknike e doganur dhe rks . te interesuarit kontaktoni me nr tim 044-278-162 ose -- ipko 049-607042 =------044-880-511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim