Audi A3 S3 1.9> 171PS diesel - fuull EXTRA rks

Shitet nga: kushtrimi 08 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Malishevë
*****Shes audin A3 S3 6 shpejci xenon 17 coll felga, klim, karrikat me nxemje etj. e modifikuar krejtsisht ndryshe prej tjerav Audia asht bukur e shpejt shum ekonomike, full ekstra ne gjendje shum te rregullt teknike e doganur dhe rks . te interesuarit kontaktoni me nr tim 044-278-162 ose -- ipko 049-607042 =------044-880-511
qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim