Auto 24.ks Blejm Vetura BMW AUDI VW GOLF MERCRDES

Shitet nga: Auto-24 Sot 05:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 100 EUR   7 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: QUATTRO

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38649300273 044865125 Orari nga ora 9:00 deri 21:00


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim