Gur Punus ne ter Kosoven dhe jasht vendit

Shitet nga: Rasim Bytyqi 22 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Malishevë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Punojm tegjith llojte e gurve dhe rrasave .ne ter kosoven edhe jashte venit .tel 044 913 546 tel 044 300 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim