Diska per prerjen e materialeve te ndryshme gur ..

Shitet nga: sali krasniqi 17 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
diamantat jane te ardhur nga Italia perdoren per prerjen e gureve ,asfaltit dhe gjesedeve te tjera kemi dimensione te ndryshme nga 25cm deri ne 3m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim