Karcher

Shitet nga: Karcher 12 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Shes ose ndrroh maqin per larjen e kerrev eshte me uje te nxeht dhe te ftoft punon shum mir dhe eshte ne gjendje te rregullt po sa ardhur nga gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim