Karcher

Shitet nga: Karcher 13 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Shes ose ndrroj maqin per larjen e kerrev me uje te ftoft dhe te nxhet punon shum mir eshte e ardhur nga gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim