Kuti me qelsa dana dhe shum sende te tjera

Shitet nga: Sali Krasniqi 17 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Materiali eshte i ardhur nga italia jane prodhime origjinale qelsa te llojeve te ndryshme dana gersher shafsigera etj per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim