Shiten gypa per bagera,makina lyrse etj

Shitet nga: Sali Krasniqi 04 Maj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim gypa te modeleve te ndrushme me bar prej 150,250dhe300gypat jane per bagera per te gjithallojet e bagerave perdoret edhe per makinat lyrse pe makina te bunarave jane te ardhura nga Zvicrra jane te pa perdorura per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim