makin per lakimin dhe prerjen e armatures

Shitet nga: blendi Dje 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
makinat jan te po sa ardhra nga italia ne gjendje prefekte per moshum na kontaktoni
049125578 + ☎viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim