makina dhe vegla te ndryshme

Shitet nga: Sali krasniqi Dje 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Grabuja, capa, diska, sterpikese, makin per prerjen e kockave, ceva per bagera dhe makina te ndryshme, makina per lakimin dhe prerjen e armatures, komprosora, betonjerka(meshalica), makin per pastrimin e shalltafneve, ngjeshe,qfajsa, viberator etj.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber
+37744365759 dhe +38649365759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim