Ekstra Dyer per Dhoma 70€ 045327459 - 049200094

Shitet nga: labinot 20 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Shesum dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom punojm edhe me modele te ndryshme si dhe me ngjyra te ndryshme dritare me dimenzjone te ndryshme qmime te volitshme te gjitha keto dyert prej 70-120euro dritaret prej 15-30euro ju mirpresum 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim