Euro Paleta

Shitet nga: Bashkimi 17 Krr 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim Euro Paleta me vul dhe pa vul ,kemi sasi te mjaftueshme qmimi esht 3.0 € per kontakt 044349739 / 049727114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim