Gur dekorativ

Shitet nga: Granta 27 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Malishevë
Kompania Granta, bene prodhimin dhe montimin e te gjitha llojet e gurve dekorativ si Kallderma, rrasa natyrale, gur natyral per mure etj.
Per me shume shiheni fotot, ju mirepresum!
049339968
ngranta@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim