Material ndertimor dhe bujqësor

Shitet nga: Sali krasniqi 15 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina per lakimin dhe prerjen e armatures, makin per prerjen e kockave, viberator, makin per pastrimin e shalltafneve, qfajs, betonjerka(meshalica), komprosora, grabuja, cap, zhabica(ngjeshse), ceva per bagera dhe makina te ndryshme etj.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber
+37744365759 dhe +38649365759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim