Meshalica(Betonjera) 250 350 litra

Shitet nga: Sali Krasniqi Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Meshlicat jane te ruajtura pa defekt ne gjendje te rregullt te ardhura nga italia jane te 250 liter dhe 350 liter per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim