Skele

Shitet nga: Granta 20 Krr 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesum skele dhe i leshojm me qira mbi 1000 m2 te importuar nga Italia shume te rujtme,

Bejme ndrrim me mini bager deri ne 5 tona,

Posedojm mbi 1000m2 komplet.

Ju mirepresume.

049339968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim