dyer nga druri nr.044763428

Shitet nga: BURIMI 18 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
prodhojm dyer te brendshme per shtepi.me qmime te lira,DYER DHE DRITARE TE DRURIT ME QMIME TE LIRA dyer te dhomave 60euro, dyert me ngjyra 80 euro , DER DHOME 70 EURO . DER ME XHOM 70 EURO . DER E HYMJES 100EURO. DER E BANJOS 70 EURO. TEL. 044763428 044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim