zdrukthtari dyer me masa standarde vetem 60euro ..

Shitet nga: jetoni 15 Jan 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
dyer per dhoma me qmime 60dhe 70euro. dyer te hymjes 100euro.tel.044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim