Dyer nga druri me qmim te lir

Shitet nga: Shpeta Dje 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me qmime te lira nga 60€. Ngjyra e bardh 70€. Viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim