Dyer për shtëpin tuaj MALISHEVË

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 14 Gsh 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY Ofron mbi 150 lloje të dyerve , me kualitet europian dhe qmim shumë të volitshëm . Na gjeni në Malishevë: perafersisht 1km nga rrethi, rruga për Prishtin(ana e djatht). Na kontaktoni në numrat : 049/626-758. 049/342-271. 049/183-943. Në facebook : Edi Company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim