Dyer te dhomave 60 dhe 70 euro +37744363733

Shitet nga: arton 14 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave me qmime te lira 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standarde 30 euro punojm edhe me porosi 044933548 dhe vajber +38649886461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim