Zdrukthtari dyer me masa standarde

Shitet nga: jetoni Dje 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer per dhoma me qmime 60dhe 70euro. dyer te hymjes 100euro.tel.044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim