dyer ne aksion 045327459

Shitet nga: labinot 17 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer me te gjitha masat ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim