DHOMA GJUMIT - FJETJE VIBER +377 44 799 989

Shitet nga: Fer Dizajn 17 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030 viber +377 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni Faqen ton ne FACEBOOK MOBILERIA FER DIZAJN..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim