ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

Shitet nga: FER-DIZAJN 10 Dhj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   900 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com Mund te na shkruani edhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim