ROLETE ALUMINI VIBER 0037744 171 866 40 euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 26 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete alumini me izolim qmimi 40 euro m2
Rolete pvc plastik qmimi 25 euro m2
Perde zebra qmimi 25 m2
Perde trak qmimi 10 m2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
Viber 0037744171866
Tel 045693412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim