Dj Tony muzike per dasma

Shitet nga: Jeton 18 Krr 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Bejme muzike ne dasma dhe ahengje familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim