Euro Paleta

Shitet nga: Bashkim 13 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Euro Paleta me vul dhe pa vul, kemi sasi te mjaftushme, qmimi per cop 2.50, pa transport .
Te interesuart mun te kontaktojn ne numriat:
Vala 044 349 739.
Ipko 049 727 114.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim