Pompa për derivate të naftës

Shitet nga: Pompa 07 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shiten ose nderrohen, dy pompa për derivate të naftës jan në gjendje shumë te rregullt pune 4+4 dorza.
Shiten dhe 2 rezervarë të naftës dhe të benzines me kapacitet 12000 Litra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim