Pump Zhytese e ujit 5.5 KW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL Dje 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancë, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmëri më të lartë për aplikimet ekstreme, përvojë në projektimin, etj!

Pumpe uji 5.5 KW

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim