Tenda Dj Rinori

Shitet nga: Tenda Dj Rinori 06 Krr 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Tenda Dj Rinori ju ofrojme Tenda (shatora) Karriga Tavolina me Qera dhe Dj Muzik ne sherbim tuaj ne krejt Kosoven transporti dhe montimi gratise na kontaktoni ne numrat 044801615 049235411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim