Shiten banesa e Reja , Me Marveshje

Shitet nga: Galdim 15 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Hamdi Berisha
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Malishevë
Shiten banesat dhe lokalet afariste me qmime shum te volitshme.ne malishev afer shkolles se re te norvegjsve.me kushte extra per banim.Llogaritura me qmimi per NETO meter katror

- kan mbetur vetem edhe disa banesa

Qmime shum te arsyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim