Shitet toka ne Magjist. Prishtine - Peje ne Mleqan

Shitet nga: Fitim Gashi Sot 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Kijeve, Magjistralja Prishtine - Peje
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Malishevë
Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ.

Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Rruga lokale qe ka dalje ne magjistralen Prishtine - Peje eshte e gjere 5 metra.

Toka shitet komplet 1 Hektare e 2 Ari dhe mund te ndahet edhe ne parcela si me poshte :

1. P-72310051-00935-1 (29.76 Ari)
2. P-72310051-00935-2 (29.77 Ari)
3. P-72310051-00945-0 (42.95 Ari)

Çmimi: 2000 EUR

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/134-915 & 044/315-044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim