Truall ne Malishevë.

Shitet nga: . 23 Krr 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Vend per banim eshte ne pozit te mirë. ka dalje 13m ne rrug kryesore, 30 metra larg Ujit, Rrymes dhe asfalltit. Mund te kontaktoni edhe ne Viber +38649538981.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim