Xhiboks

Shitet nga: Pajtim 06 Krr 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet Xhiboksi, i njejti eshte i ardhur nga Sllovenia dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim