Lokal 34m2 ne Malisheve

Shitet nga: Enver 24 Krr 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mlaisheve
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Malishevë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin 34m2, po ashtu ka edhe terasen e cila mund te shfrytezoet,lokali gjendet perballe parkut.
Bejm nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim