Pune me eksavator-pune me kocka

Shitet nga: BENI 23 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
shtrojm kocka anesore me materjal tonin --- punime me mini bager ==dhe bagera /
rrafshime podruma kanale etj punojm ne gjith kosoven me marreveshje
044185595\ Marr kompenzim naj kerr 044 185 595 + viber
049 185 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim