Kamion MAN 8163 viti 2000

Shitet nga: nuhi zogaj 08 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion MAN 8163
Viti prodhimit 2000
10 muaj regjistrim
miller-kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim