shes krani

Shitet nga: alban 26 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes krani 18 mtra inalta 18 krahin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim