Traktor ford 3000

Shitet nga: lili 29 Sht 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
fordi asht ne gjendje shum te mir pune
ipo sa ardhur nda italia posedon dokumentet dhe idoganuar

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim